Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

⭕️Shiten trojet tek Ulpiana e re 4 min nga Gorenje⭕️

€8 900
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

👌⭕️💥Vetëm 4 min nga qendra tregtare Albi Mall dhe Gorenje

►Kodi: Nr32

✅6 troje me sip nga 4.5 deri në 5 ari siç shihet në foto.

✅Te pompa Mili 2, përballë banesave të pacollit, përballë hajvalisë.

✅Me infrastrukturë (rrymë, ujë, kanalizim)

✅📌 Lokacioni: goo.gl/maps/Ls4NqXpw9agLBhUe8  Fotot e Satelitit janë të vjetra, para se të rregullohet rruga dhe parcelat.

✅👌🔥Çmimi: 8900€/ari I panegocjueshëm.

Kontakto me agjentin tonë (Hakiun):

📞 045 117 118

[email protected]
Na ndiqni në Merrjep dhe në Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin