Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Shitet toka 27 ari në rrugën e moçme Milloshevë Raskovë

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

►Kodi: Nr31

►Toka është me dalje në asfallt, poashtu edhe në anën e djatht për së gjati është me rrugë tej për tej. Përtej depos së çokollatës Lledo.

► E përshtatshme për banim, biznes…

► Nga ana tjeter lidhet me Magjistralen e Podujeves ( Raskov, Prugoc, Besi)

►Toka 27 ari me rruge ne dy ane dhe dalje ne asfallt. Ne rrugen e moqme milloshevë raskovë 600m nga magjistralja, pas depos se akulloreve Lledo.

►Çmim i volitshëm.

045 117 118    049 117 118

048 117 118    044 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

Shiko toka/troje të tjera në rrethinë dhe tërë Kosovën

____________________________

English:

The land for Sale 27 ari in the old Roud Millosheva – Raskova 600m from highway.

____________________________

Arabic:

الأرض للبيع ٢٧٠٠ متر, في الطريق القديم ميلوشفا رسكوفا, ٦٠٠ متر من الطريق السريع
السعر: ٢٧ يورو لمتر واحد. للمزيد من الاخبار اتصل بنا…

Veçori tjera

Kontakto Agjentin