Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Shitet toka 38 – 77 ari në Vrellë te aeroporti

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

Kodi: Nr30

►Përballë pistës së garave, siç shihet në foto.

►Mbi truall fillon mali i shtetit menjëherë.

►Ajri i pastër. vend i qetë shumë i përshtatshëm për banim.

►Sip:77 ari ose përgjysmë.

►2km nga Sllatina, 10 km nga Fushe Kosova

►Çmimi: Sipas marrëveshjes.

045 117 118     049 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep.

__________________________________

English:

Land parcel for sale in Vrella near aeroport. 3800-77000 meters. And montain near.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin