Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

Shiten 12.8 ari truall në lagjen Ulpiana e re, Prishtinë (Kodi: Nr29)

€83 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

 

►Në rrugën përballë banesave të pacollit në Hajvali

►Sip: 12.8 ari

►Çmimi: 83 mij euro (6484 euro për ari). Infrastruktura jo e kompletuar.

(Janë edhe 6 troje në afërsi me infrastrukturë të kompletuar nga 4.5 dhe 5 ari, me çmim 8000 deri 8500 euro për ari. Kliko këtu për ti parë)

045 117 118 / 049 117 118 / 044 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

Veçori tjera

Kontakto Agjentin