Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

Nr28 Shitet toka përballë restaurant California Milloshevë

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

►Kodi i tokës: Nr28
►E përshtatshme për biznes, banim…
►Sip: 25 ari, gjerësia 32 metra.
►Nga magjsitralja 430 metra, rruga e asfaltuar
►Çmimi: Sipas marrëveshjes.

Kontakt
045 117 118 044 117 118
049 117 118 048 117 118
[email protected]
Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

Veçori tjera

Kontakto Agjentin