Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Shitet toka 22 ari në Kuzmin // Fushë Kosovë

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

►Lokacioni: Toka është në kuzmin përskaj lumit Drenica dhe përskaj hekurudhës, siç shihet në foto.

►Sip: 22.19 ari (2219 metra)

►Çmimi: 17000 (766 euro për metër)

Kontakti:

045 117 118   &   049 117 118

[email protected]

http://www.AgjensioniDemiri.com

http://www.facebook.com/demirirealestate   Na ndiqni në facebook.

http://www.merrjep.com/agjensioni-demiri   Na ndiqni në merrjep.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin