Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

NR:12 Shitet toka 1.72 hektarë në Bardhosh – Prishtinë

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

Shitet toka në Bardhosh 1.72 hekter.
►Kodi:12
►Me tri rrugë, nga rrethi i autostradës, nga bardhoshi, dhe nga Prugovci, Rruga Milloshev-Besi.
►Toka gjendet përballë fabrikës së mishit.
►►Çmimi shumë i volitshëm.
045 117 118    049 117 118
044 117 118    048 117 118
Na ndiqni në Facebook  👍
Na ndiqni në MerrJep
________________
English:
►The land for sale, in Bardhosh, near from Capital City Prishtina 5 km.
►Suitable for Magazine, investment, etc
►The surface: 1.72 Hectares
►Thre rouds send you to the land.
►The highway near 1 km.
►►Very Good Price.
_________________
Arabic:

الأرض للبيع, قريب من العاصمة ٥ كيلوا.◄
السطح: ١٧٢٠٠ متر.◄
مناسبة للتخزين, للإستثمار, لبناء البيوت…◄
الوصول إليها من ٣ جهات.◄
الطريق السريع قريب ١ كيلوا.◄
الثمن رخيص جدا, € ١٦ لمتر واحد, و أما عند الجار الثمن ٥٥ €◄◄

+38649273117 whatsApp

Veçori tjera

Kontakto Agjentin