Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118

IPET ME QERA DYQANI NE MITROVIC I PERSHTATSHEM PER BISNESE SI MOBILJERI , CALLCENTER ETJ…

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones:

Pershkrimi i Prones

LSHOHET ME QERA DYQANI NE MITROVIC I PERSHTATSHEM PER BISNESE SI MOBILJERI , CALLCENTER ETJ…
>Kodi i shpalljes :ML01

> Adresa : RRUGA AHMET SELACI PERBALL SHKOLLES FILLORE ISMAIL QEMAJLI

>sip: 95m/2

> Kontrata: 1 vjeqare dhe me shum mvaret nga marrveshja

> i gatshem per bisnes

> Kontakti: 048117113

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin