Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Banesë me qira te Mati 2 / M99

€500/month
  • ID PROP-­m99
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Lëshohet me qira banesa ne lagjen Mati 2, perballë Xhamisë së re te Perparimi. Banesa është ne katin e 2 e mobiluar terësisht dhe e gatshme per banim.

 

Renditja:

Dhome dite me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkoni, 1 vendparking nëntokësor.

 

Kodi I shpalljes:M99

Çmimi 500€ + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin