Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

M98 Shitet Banesa tek Mati 1

€55 000
  • ID PROP-­M98
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Plot Size 63
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi:M98

Shitet banesa 63 m2 dhe garazha me depo 17m2.

Cmimi mjaft i volitshem, ne total (banesa, garazha, bodrumi 63m2+17m2).

Adresa Mat 1., Rruga Muharrem Fejza, kati i IV-te (ndertim i VG construction)

Banesa eshte e mobiluar dhe ka ashensor.

 

Banesa ka:

Kuzhine me trapezeri dhe dhome ndeje (1 sallon me kuzhine)

1 Dhome te fjetjes

1 Banjo dhe 1 ballkon, korridori

 

Banesa eshte me leje ndertimore dhe te gjitha dokumentet e pronarit jane ne rregull.

►Çmimi: 55 000 € , i diskutushem

 

Kontakt AGJENTIN FISI per më shum detaje:

049 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin