Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

M95 Shitet Banesa te Mati 1

€850
  • ID PROP-­M95
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 91
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :M95

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,2 banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

►E gatshme per banim

►Kati përdhes

►Fleta poseduëse është në proces

►Sipërfaqja:91m²

►Lokacioni:Mati 1

 

►Çmimi: 850E per m² i diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin