Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

M91 Shitet Banesa në Rr Muharrem Fejza.

€62 000
  • ID PROP-­M91
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 68
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesa është afer Rruges B perball Cima Construction dhe Kawa Group, ne një pozite shum të mire.

 

Kodi:M91

 

Renditja:

Sallon

Kuzhin

►2 Dhomë gjumi

Banjo

Ballkon

Kati 5

 

Sipërfaqja:68m²

 

Çmimi:62000€ ( i diskutueshem ).

 

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin