Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image

M6 Banese ne shitje afer shkolles Pavarsia

€47 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 55
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne rrugen Muharem Fejza afer shkolles Pavarsia

►Kodi:M6

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome gjumi
►Banjo|
►Ballkon
►Kati i 8 me lift

►Siperfaqja:55m²

►Çmimi:47.000€

 

Kontakt

044 117 118
[email protected]
Na ndqini ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin