Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image

M50 Bnesa ne shitje ne lagjen Kodrina

€800
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Ofrojme banesa ne shitje pre 81m² deri ne 142m² Neto ne lagjen Kodrina ndertuesi Tregtia tek mati 1 te cilat jan te gatshme per banim ne qershor te vitit 2023

►Kodi:M50

►Banesat gjendet ne bllokun R7

►Banesat posedojne:qendrim ditore kuzhin nga 2 ose 3 dhoma te gjumit 2 banjo shpajz dhe ballkon

►Banesat gjenden ne kate te ndryshme

►Çmimi:800€ i diskutueshem

Kontakt

045 117 118 viber
049 117 118 viber
www.agjensionidemiri.com
[email protected]
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri

Veçori tjera

Kontakto Agjentin