Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Shtepia ne shitje dhe me qira Mati 1

€700/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 4
  • Bathrooms 2
  • Living Area 300
  • Lloji prones: Shtëpi

Pershkrimi i Prones

Shtepia 2 katshe ne shitje dhe me qira ne lagjen Mati 1 afer banesave te standardit

 

►Kodi:M48

►Rendijta i katit te pare:
►Sallon i hapur i madh
►Banjo
►Koridor

►Renditja e katit te 2:
►4 Dhoma gjumi
►Banjo
►2 Ballkona

►Siperfaqja:300m²
►Çmimi:Me Marreveshje

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin