Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

M43 Shiten banesat tak mati

€830
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shiten 3 banesa te pa mobiluare tek mati 1 mbrapa royal mallit afer maxi 24

►Kodi:M43

►Banesat jan ne kate dhe madhesi te ndryshme

►Kati perdhes:
►90m2 , sallon kuzhin , dhome , banjo , ballkon
►Eshte pershtatshme edhe per afarizem

►Kati i 5, penthous
►145m2 Sallon kuzhin 3 dhoma gjumi banjo ballkon
►Kontrata behet tek avokati

►Çmimi i banesav esht 830 euro per meter katrore

Kontakt

049 117 118 viber & WhatsApp
045 117 118 viber
www.agjensionidemiri.com
[email protected]
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri

Veçori tjera

Kontakto Agjentin