Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Shitet banesa njëdhomëshe në lagjen Mati 1

€800
  • ID PROP-­M42
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 58
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa në lagjen Mati 1

KODI:M42

Banesa gjendet në Lagjen Mati 1, Rr. Muharrem Fejza, Objekti “HOXHA”.
Banesa është në katin e 3 dhe e mobiluar komplet.
►Banesa ka këtë renditje:
►Sallon me kuzhinë.
►Dhomë të gjumit.
►Koridor.
►Banjo.
►Ballkon.

Çmimi: 800 € për m2.

Kontakt:
045 117 118    049 117 118
044 117 118    048 117 118

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në MerrJep

Veçori tjera

Kontakto Agjentin