Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Shitet Banesa te Rruga C |M3

€850
  • ID PROP-­m3
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 94
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet Banesa te Rruga C |M3

Lokacioni:Tek Rrethrrotullimi qe lidh rrugën A me rrugën Enver Maloku C dhe rrugën B me rrugën Muharrem Fejza.

Kodi:M3

Renditja:

Sallon

Kuzhin

2 Dhomë gjumi

Banjo

Ballkon

Kati 4

Banesa është para përfundimit, ndërtuesi VG Construction

 

Sipërfaqja:94m²

Çmimi:850€ per m², I negociushëm

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin