Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118

 Shitet Shtëpia në Matiqan.

€230 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Shtëpi

Pershkrimi i Prones

 Shitet Shtëpia në Matiqan.

 

►Kodi:M127

►Lokacioni:Matiqan, Rr.Enver Olluri, afër lagjes City in.

►Renditja:

►Kati 1 Sallon me kuzhinë,Dhomë gjumi Banjo, Ballkon

►Kati 2 dhe 3.  3Dhoma gjumi, Banjo, Ballkon

►Ngrohje me dru.

►Podrum +3 kat.

►Siperfaqja:270m²+podrumi 90m²

►Info shtesë: Oborr 5.54 ari oborr, Kati i parë është i rregulluar, i dyti dhe i treti pjesërisht.

Shtëpia ka qasje në dy rrugë.

►Me Fletë Poseduese.

►Çmimi:230,000€ i negociueshëm

 

 Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 

[email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin