Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

Shiten 2 banesa 2+1 te Mati 1

€55 500
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shiten 2 banesa 2+1 te Mati 1

 

►Kodi:M122

►Lokacioni:Mati 1

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Ballkon.

►Kati 3 dhe 6 me lift 

►Sipërfaqe:80m², dhe 75m²

►Me kontratë te Noteri.

►Info shtesë:Banesa është në ndërtim e sipër. E gatshme pas 1 vit e gjysmë.

.►Çmimi:740€/m²

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

 [email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin