Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

Shitet banesa 2+1 në Rrugën C

€82 270
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa 2+1 në Rrugën C

 

►Kodi:M121

►Lokacioni:Rruga C, afër banesave të Tregtisë

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Shpajz, Ballkon,

►Kati 8 me 2lifta. 

►Ngrohje me Rrymë

►Sipërfaqe:86.6m², dhe 1.5m²(=88.1m²) hapsira per shfrytëzim të përbashkët.

►Me kontratë te Noteri.

►Info shtesë:Banesa është e gatshme në fillim të 2022

.►Çmimi:950€/m² (83695 €)

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

 [email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin