Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Shitet banesa 1+1 afër rrugës B

€58 500
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi: M120

►Lokacioni:Rruga B, Rr. Jakov Xoxa, me pamje nga Bregu i Diellit dhe Rruga B. Kompleksi Royal.

►Renditja:

►Sallon, Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Ballkon.

►Kati 8 me lift 

►Ngrohje me Termokos

►Siperfaqja: 55m²

►Fleta poseduese është në proces, për momentin kontrata bëhet te Avokati.

►Info shtesë: Pranoj edhe ndrrim me ndonjë veturë deri në 7000€.
  Ka parking të mjaftueshëm.

.►Çmimi: 58500€.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin