Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë me qira në Mati 1

€400/month
  • ID PROP-­M101
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:M101

 

Renditja:

Sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon.

2 dhom gjumi

Kati 4

Perball Restaurant Loriano

 

►Çmimi:400 euro + depoziti

Lëshohet vetem per familjar .

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin