Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë me qira te Mati 1.

€500/month
  • ID PROP-­M100
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

►Kodi i shpalljes:M100

 

►Renditja:

►Sallon,banjo dhe ballkon

►2 Dhome gjumi

►Kati 5

►Lokacioni:Tek Restaurant Balcony

 

►Çmimi:500euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

 

[email protected].

Veçori tjera

Kontakto Agjentin