Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

 Shiten 2 banesa në të njejtin bllok të ndërtimit te Prishtina e Re.

€71 910
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

 Shiten 2 banesa në të njejtin bllok të ndërtimit te Prishtina e Re.

 

►Kodi:LS83

►Lokacioni:Prishtina e Re, Rr.Holger Petersen, afër Pallatit të Drejtësisë

►Renditja: Banesa 1

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, 2Banjo, Shpajz, Ballkon 

►Kati 6 me 2lifta.

►Sipërfaqe:97.8m².  (

►Renditja: Banesa 2

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Shpajz, Ballkon 

►Kati 5 me 2lifta

►Sipërfaqe:84.6m².

►Me Kontratë te Noteri

►Info shtesë:E gatshme për banim Dhjetor 2022

►Çmimi:850€/m² ( 83130€ dhe 71910€)

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin