Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image image image

Penthouse me qera në Lagjen e Spitalit.

€1 500/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Penthouse

Pershkrimi i Prones

Penthouse me qera në Lagjen e Spitalit.

►Kodi:LS80.

►Lokacioni:Lagjia e Spitalit. Rr.Elbasani, mbrapa QKUK-së

Karakteristikat e Penthouse: 7Dhoma, Sipërfaqe 336m² neto+132m² Terasë. 

Izolim termik dhe akustik, fasadë ventiluese, parket i kualitetit te lartë, dyer te klasës se parë, dritare me 3 xhama, ngrohje dysheme, me termostat në cdo dhomë, 2 lifta ( njëri për 6 persona tjetri për 13), dyer dhe alarm kundër zjarrit etj.

Vetëm një Penthouse gjendet në komplet pllakën e ndërtesës, gjë që e bën shumë më private dhe ekskluzive.

 

►Info shtesë: E pa mobiluar.

►Çmimi:1500€+depozit. 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin