Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

Lëshohet banesa me qera 2+1 në Lagjen e Spitalit

€350/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Lëshohet banesa me qera 2+1 në Lagjen e Spitalit

 

►Kodi:LS78

►Lokacioni:Lagjia e Spitalit. Rr.Elbasani, mbrapa QKUK-së

►Renditja:

►Sallon, Kuzhinë, 2Dhoma gjumi, 2Banjo( njëra e perbashket, tjetra për dhomen e qiftit), Ballkon.

►Kati 5, me 2lifta, njëri për 13 persona tjetri 6.

►Ngrohje me rrymë,  ngrohje dysheme, termostat ne cdo dhomë

►Siperfaqja:92m²

►Info shtesë: Objekti është i ri dhe i lëshuar për shfrytëzim këtë vit. Banesa është e pa mobiluar.

►Çmimi:350€+depozit. 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin