Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

LS72 Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit

€25 000
  • ID PROP-­LS72
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Plot Size 32
  • Lloji prones: Banesa, Garsonjere

Pershkrimi i Prones

Kodi:LS72

 

Renditja:

►Sallon dhe Kuzhine bashk

►Koridor

►Banjo

►Kati 2

►Ashensor.

 

►Siperfaqe: 32 m2

►Çmimi: 25000€, I diskutueshem.

 

Kontakt AGJENTIN FISI per më shum detaje:

049 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin