Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Lokali ne shitje ne Ulpiane (U94)

€75 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Lokale

Pershkrimi i Prones

Lokali ne shitje ne Ulpiane (U94)

►Kodi: U94

►Lokacioni : Te Fontana, ne Ulpiane( perballe Konviktave) rr:Hakif Zejnullahu nr 61

►Flete poseduese 26m²

►Terasa 20m² me leje nga komuna per shfrytezim te hapsires publike
►Vend per shfrytezim edhe para terases, parking te mjaftushem

►Çmimi: 75 000 € . Mundesi me kompenzim me veture apo banes deri 55m²

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin