Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Lëshohet Banesa me qera tek parku i qytetit përball Albi Market.

€300/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Lëshohet Banesa me qera tek parku i qytetit përball Albi Market.

Kodi Q155

Adresa: Përballë parkut të qytetit dhe Albi Market, rruga që lëshohet poshtë te 4 llullat.

Banesa posedon: 2 dhoma gjumi, salloni me kuzhinë,2 ballkona, 1 banjo.

Kati 3, pa lift

Siperfaqja:85m²

Çmimi 300€+ depozit

 

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin