Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

KT5 Shitet shëpia luksoze ne kodren e Trimave

€150 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 5
  • Living Area 230
  • Lloji prones: Shtëpi
  • Ngrohje po
  • Built In 2019

Pershkrimi i Prones

Shitet shëpia luksoze ne kodren e trimave

►Kodi: KT5

►Renditja:Kati i parë: 2 Sallona, korridori, 1 banjo me wc, depo dhe kuzhina.
Kati i dytë: 4 Dhoma te fjetjes, 2 Banjo, 2 Ballkona. (njëra dhome e fjetjes posedon dhomë garderobë dhe banjo mbrenda).
Shkallet depërtojnë në katin e tret i cili përfundon me kulm.
Në panifikim është paraparë terasë 130 m2 apo mundësi vazhdimi sipas dëshirës!

►Sipërfaqja tokë është 3 Ari -20 x 15 e parcelizur në fletë poseduese në emërin tim personal.
►Shtëpia është 230 m2.

►Lokacioni: Kodra e Trimave, rruga 27 Nëntori, 25 metra nga rruga kryesore ku qarkullon linja e autobusave 3A, apo afër restorantit ”Princi i Arbërit”.

►Mundësi ndërrimi me banesë në Prishtine dhe kompenzim.

►Çmimi: 150000 euro

► Kontakt :

+38344117118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin