Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Kati i shtepise me qira ne Arberi (A40)

€300/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kati i shtepise me qira ne Arberi (A40)

►Kodi:  A40

►Renditja : Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , ballkon , koridor , kati 1, banesa gjendet Prishtine lagjja Arberi rruga Bekim Berisha  afer ish ambasades Amerikane

►Siperfaqe : 85 m²

Çmimi: 300 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin