Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image

Shitet Banesa në Kalabri

€880
  • ID PROP-­k83
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 80
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :K83

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhomë gjumi

►Ne fazen perfundimtare të ndërtimit

►Kati 6

►Sipërfaqja: 80m2

►Lokacioni:Kompleksi Rrezja perball me kompleksin Model Slovenia.

-Kontrata behet tek avokati derisa te del fleta poseduese.

 

►Çmimi:880E per m² I diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin