Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

K82 Shitet Banesa në Emshir (Kalabri)

€950
  • ID PROP-­K82
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 90
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes : K82

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

►Pjesërisht e mobiluar

►Me flet Poseduese

►Kati 8

►Sipërfaqja:90m²

►Lokacioni:Afer qendres tregtare Dardha dhe Besa Security

 

►Çmimi:950E per m² I diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin