Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

K81 Shitet Banesa në Emshir

€74 000
  • ID PROP-­K81
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 88
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :K81

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon 

►2 dhoma gjumi

Kati 3

►Gjithqka ne rregull me fletë poseduese

Sipërfaqja:88m² 

►Pamjen e ka nga lindja (Qyteti)

Lokacioni:Në kompleksin Ljublana (Model Slovenia)

 

Çmimi:74.000E  

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin