Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira në Kalabri

€300/month
  • ID PROP-­k80
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:K80

 

Renditja:

►Sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon

►2 dhoma te gjumit

Lokacioni ne Kalabri banesat e EXDC, perball UBT

►Termokos

►Lëshohet per familjar

 

Qmimi:300E per muaj + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin