Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

K72 Banesë shitje në Kalabri (Emshir).

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones:

Pershkrimi i Prones

Kodi:K72

 

Shitet Banesa në Kalabri tek Banesat e Arabve. Banesa ka një pamje të mire dhe është në nje zonë te qetë. Banesa ka sipërfaqe prej 115m² dhe posedon:

 

3 dhoma gjumi

Sallon

Kuzhin

2 Banjo

2 Ballkona

Kati 6

 

Çmimi:750€ per m² i pa diskutueshëm

Kontrata per banesë bëhet vetem tek Avokati.

 

Kontakt:

044 117 118

049 117 118

048 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin