Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image

Troje në shitje në Hajvali & Ulpianë të re

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

🔥🔥 OFERTA TË NDRYSHME🔥🔥

12.8 ari në lagjen Ulpiana e re 👉Kliko këtu

6 troje nga 4.5 deri 5 ari në lagjen Ulpiana e re 👉Kliko këtu

36 ari, ndahen në parcela të vogla sipas kërkesës 👉Kliko këtu

5 deri 10 ari në Hajvali mbi Xhami 👉Kliko këtu

Shtëpi me 5 ari mbi varrezat e Hajvalis 👉Kliko këtu

Mbi 4 hektar lëshohen për ndërtim lagjeje

📞 045 117 118

📧 [email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

Veçori tjera

Kontakto Agjentin