Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

G25 Banesa në shitje afër Germis.

€1 300
  • ID PROP-­G25
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 95
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi:G25

 

Banesa unike, e pamobiluar, ndodhet ne katin fundit, ne ndertesen 3 kateshe, 5 min larg nga parku i germise dhe 10 min larg nga qendra e qytetit. Eshte unike ne rregullim dhe hapesira.

 

Banesa ka:

  1. Dy Dhoma Gjumi 
  2. Nje sallon te madh i cili pervec rregullimit ka edhe kamin 
  3. Nje kuzhine;
  4. Oborr te super rregulluar,

 

Pershkrimi i cmimit:

– 95m2 apartament x 1,300 EUR/m2

 

Kontakt AGJENTIN FISI per më shum detaje:

049 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin