Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

FK97 Shiten Banesa në Fushëkosovë.

  • ID PROP-­FK97
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shiten  Banesa në FushëKosovë, me tre hymje.

 

Objekti C – 80m² 580€ per m²  ( Kati 1).

Objekti A – 105m² 560€ per m² (Kati 6).

 

Banesat janë në ndërtim e sipër dhe perfundohen ne muajin prill-maj 2021.

Banesat gjinden prapa Vivës së vjetër .

Veçori tjera

Kontakto Agjentin