Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

FK96 Shiten Banesat në Fushëkosovë.

  • ID PROP-­FK96
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi:FK96

 

Shesim te gjitha Banesat Modeleve te ndryshme

Banesa eshte ne ndertim e siper

Banesat jan ne keto kate :

Kati 2 jan : 79.96 m2, 80.00 m2 56.36m2 dhe73.36m2

Kati 4 jan 56.32m2

Kati 5 jan 56.32m2

Kati 6 jan 80.00m2 dhe 56.36 m2

I gjithe dokumentacioni eshte ne Rregulle

Banesat jan ne qender te Fushe Kosoves

Banesa ndodhte mbas Bankes Teb. Tek Rrethi Kryesore ne Fushe Kosove.

 

Çmimi me marrëveshje.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin