Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image

FK92 Super Banesë me qira në FushëKosovë

€350/month
  • ID PROP-­FK92
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 4
  • Plot Size 144
  • Lloji prones: Banesa, Shtëpi

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:FK92

 

Renditja:

Sallon dhe kuzhine te mobiluar,2 banjo dhe 2 ballkona

4 dhoma gjumi te pa mobiluara 

Nxemje qendrore 24H

Kati 3

Sipërfaqja:144m²

Lokacioni:Rruga Vëllezërit Majaci, prapa Komunes së re, 300M larg rrethit kryesor.

 

Çmimi:350 per muaj + depoziti.

Banesa lëshohet per afatgjatë.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin