Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

FK89 Banesë ne shitje në Fushëkosovë.

€65 550
  • ID PROP-­FK89
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesa ndodhet në objektin ku ështe Viva Freshi, në rrugen Dardania afer shkollës fillore Mihal
Grameno Fushè Kosovë.

►Kodi:FK89

►Renditja:
►Sipërfaqja:94m² + 55m² terasë.
►Kati I-rë.
►Banesa shitet e mobiluar ose pa mobile.

►Çmimi:66.500€, në këtë qmim hynë vetëm kuzhina dhe paradhoma.

Ndërsa qmimi komplet banesa e mobiluar ► 73.000€.
Banesa është me dokumente te rregullta.

Kontakt
044 117 118
[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin