Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

FK85 Banesë në shitje Model Slovenia.

€55 000
  • ID PROP-­Fk85
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 85
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po
  • Ngrohje po

Pershkrimi i Prones

Perball me kafen Fanari, afer shkolles Mihal Grameno .
Banesa eshte ndertim i ri dhe ka flet poseduese.

►Kodi:FK85

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin te ndame
►2 Dhoma gjumi
►Banjo
►Kati 4 me lift
►Nxemje Qendrore
►Posedon 2 garazha 43m2

►Sipërfaqja:85m²

►Çmimi:55.000€ pa garazha, shum pak i diskutueshëm.

Kontakt 044 117 118
[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin