Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Fk70 Shiten dy banesa ne rrugen “Nënë Tereza “

€55 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shiten dy banesa ne Fushe Kosove

►Kodi: Fk70

►Renditja :

Banesa ne katin e pare 136 m² : Sallon , kuzhine , 3 dhoma gjumi , banjo , ballkon , koridor , nxemje qendrore, izolim me stiropor.

Banesa ne katin e 5 i ka  100 m² dhe renditje : Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , ballkon , kodiror , nxemje qendrore , banesat jan te gateshme per banim, gjenden ne rrugen kryesore “Nënë Tereza ”

Banesat jane ne proces legalizimit dhe shiten me para kontrat

►Siperfaqe: Kati 1 posedon 136 m² , kati i 5 posedon 100 m²

►Çmimi : 530 € per m² ( kati pare 72 000€ , kati peste  53 000€)

► Kontakt :

+383 45 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/

 

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin