Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Fk30 Shiten 2 banesa ne Fushe Kosove

€500
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Living Area 93
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shiten banesat ne Fushe Kosove mbrapa vives se vjeter , afer banesave te bardha

►Kodi:Fk30

►Banesat jan ne ndertim e siper dhe pritet te perfundohen ne fund te vitit

►Ndertuesi Model Slovenia

►Banesa me 3 dhoma gjumi(90m²) gjendet ne katin e 7 ndersa banesa me 2 dhoma gjumi(80m²) gjendet ne katin e 6

►Çmimi: 500€

Kontakt

049 117 118  viber & WhatsApp

044 117 118 viber

048 117 118 viber

045 117 118 viber

[email protected]

www.AgjensioniDemiri.com

www.facebook.com/AgjensioniDemiri   Pelqejeni faqën për të ndjekur risitë

Veçori tjera

Kontakto Agjentin