Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira në Fushëkosovë

€200/month
  • ID PROP-­fk140
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:FK141

 

Renditja:

 

Sallon,kuzhine,banjo dhe ballkon

1 dhome gjumi

Lokacioni:Ne rrugen Dardania afer shkolles Mihail Grameno

Komplet e mobiluar

 

Qmimi:200Euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin