Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Banesë me qira në Fushëkosovë

€200/month
  • ID PROP-­fk140
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:FK140

 

Renditja:

 

Sallon,kuzhine,banjo dhe ballkon

2 dhoma gjumi

Lokacioni:Lagjja Eliza, ne rrugen Dardania.

Gjysëm e mobiluar

 

Qmimi:200Euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin