Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

Shitet Banesa në Fushëkosovë

€23 000/month
  • ID PROP-­fk139
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

kodi i shpalljes:fk139

 

-Banesa gjindet në katin e 4, ka një sipërfaqe prej 46m2 (Sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo dhe ballkon).

-Ka një lokacion të mire, afer rrethit kryesor, stacionit te trenit, stacioni i policise, transporti urban është menjëher posht banesës, ka afer marketet e shumta, furrën e bukes etj.

 

Banesa është në ndërtim e siper dhe pritet te përfundoj në mars të vitit 2022.

 

Ndërtuesi:Kluna Bau

 

Qmimi:23.000E.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin