Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qira në Fushëkosovë

€200/month
  • ID PROP-­FK135
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 64
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

Kodi I shpalljes:FK135

 

Renditja:

 

 

►Sallon dhe kuzhine te mobiluar, banjo, shpajz dhe ballkon

► 2 dhomë gjumi

►Kati 2

►Sipërfaqja:64m²

►Lokacioni:Perball Bau Market

 

►Çmimi:200 per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin